HEBEI TONGCHAN IMP.&EXP.CO., LTD.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА СТРАНА

Избрани производи

ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРОИЗВОДИТЕЛ НА ПЛАСТИЧНА МРЕЖА И МРЕЖАТА од нерѓосувачки челик
ВАШ НАЈДОБАР ИЗБОР
-КИНА-

Зошто да не изберете нас?

TongChan е вистинскиот избор
  • Лиценца и професионалци

  • Квалитетна изработка

  • Гаранција за задоволство

  • Сигурна услуга

  • Бесплатни проценки

зошто да не одберете нас
  • за нас

Профил на компанијата

WINLAND е вистинскиот избор

Како професионален производител на пластична мрежа и мрежа од нерѓосувачки челик.Можеме да дизајнираме и развиваме нови производи за вас, според вашите потреби на пазарот.Нашата предност е што можеме да иновираме и развиваме нови стилови и пакување за да одговориме на посебната употреба за новата побарувачка на пазарот.